Призначений для очищення тіла під час прийняття душу або ванни.
Фігурна форма виробу дозволяє легко утримувати його в руках.
Фігурна форма виробу дозволяє легко утримувати його в руках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 55 мм |
| Виробник | PROdom |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴


