
Миска кухонна "Алеана" з кришкою, пластикова, полин./прозора 3,75 л
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- Немає в наявності
- Код: 115017
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Миска кухонна з кришкою пластикова 3,75 л полин./прозора Алеана
Миска кухонна з кришкою - річ, яка необхідна кожній господині. У ній можна зберігати продукти і готову їжу, не побоюючись, що вони вберуть сторонні запахи. Такий практичний і легкий посуд зручно брати на пікнік або в похід.Миска кухонна з кришкою виготовлена із зносостійкого харчового пластика, який легко миється. Міцна кришка допомагає зберегти свіжість страв. Даний товар має доступну ціну і відмінну якість.
Основні характеристики:
- Об'єм: 3,75 л
- Форма: кругла
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: полин/прозорий
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці
- Вписується у різні інтер'єри.
- Міцна кришка допомагає зберегти свіжість страв.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
- Виріб можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Об`єм | 3.75 л |
| Довжина миски | 29 см |
| Ширина миски | 29 см |
| Висота миски | 13 см |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴

