
Набір новорічних іграшок на ялинку золоті кульки з декоративним покриттям, 6 шт
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- В наявності
- Код: 132853
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір новорічних ялинкових кульок у золотому кольорі з ефектним рельєфним декоративним покриттям стане яскравою прикрасою святкової ялинки. Поверхня кульок красиво переливається та відбиває світло гірлянд, створюючи атмосферу розкоші та затишку.
Іграшки легкі, міцні та безпечні у використанні. Підійдуть для декорування ялинки вдома, в офісі, у вітринах магазинів або для фотозон.
Кількість у наборі: 6 штук.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 6 см |
| Діаметр | 6 см |
| Колір | Золотистий |
| Глибина | 6 см |
| Висота | 6 см |
| Кількість | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

