Призначено для зберігання та транспортування всіх видів харчових продуктів: мед, овочі, фрукти, кисломолочні продукти, консервація, соління, риба тощо.
Відро виготовлене з високоякісної полімерної сировини.
- Висота – 112 мм
- Ширина - 221 мм
- Довжина – 221 мм
- Діаметр – 221 мм
Зроблено спеціально для харчових продуктів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро з кришкою |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 3 л |
| Діаметр | 22 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 11 см |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴


