Мильниця- контейнер для мила — простий і необхідний предмет повсякденного побуту. Виріб виготовлений із високоякісного пластику. Не має запаху, добре миється. Ергономічна овальна форма. На внутрішній поверхні дна мильниці є ребра, які перешкоджають розмоканню мила в залишках води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мильниці | Дорожня |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 5 мм |
| Виробник | МАГІЯПЛАСТ |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 ₴


