
Салатниця квадратна із пластику поліпропілену 500 мл
13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- В наявності
- Код: 117577
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Салатник квадратний виготовлений із пластику з високими стінками, в якому тримають або готують салати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 500 мл |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 60 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴

