Розмір Губки:
95*65*30+-3 мм
Відмінно підійде для миття посуду, плит та раковин.
95*65*30+-3 мм
Відмінно підійде для миття посуду, плит та раковин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Основне призначення | Для плитки, Для посуду |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Виробник | Vivat |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴


