Господарські кухонні губки з поролону для миття посуду. Відмінний і недорогий варіант. В упаковці 5 + 3 штуки, тобто 8 губок для миття посуду в одній пачці. Губки універсальні.
Довжина: 90 мм
Ширина: 60 мм
Висота: 32 мм
Довжина: 90 мм
Ширина: 60 мм
Висота: 32 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Основне призначення | Для плитки, Для посуду |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 32 мм |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Виробник | Vivat |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴


