Лоток чудово підходить для зберігання харчових продуктів. Підходить для холодильників та морозильних камер, можна мити в посудомийній машині. Стильний дизайн, зручний у використанні, має три окремі відділи для зберігання, значно економить місце.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 3 л |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 155 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Діаметр | 260 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴


