
Лоток прямокутний 1.2 л
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- В наявності
- Код: 118284
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток прямокутний 1.2 л из пластика. Можна мити в посудомийній машинці і використовувати в мікрохвильовкі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 1200 л |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 80 мм |
| Виробник | МАГІЯПЛАСТ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴

