Господарський пластиковий таз з ручками, розрахований на 30 літрів. Під час виготовлення використовується матеріал другого сорту. Таз стійкий до пошкоджень та тріщин. У побуті такий таз можна використовувати для прання білизни, миття посуду, зберігання предметів. Він не займає багато місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 30 л |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 26 см |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


