
Контейнер харчовий Ал-Пластик Elit, 256х170х80 мм. 1.8 л.
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- В наявності
- Код: 125775
- +380 (96) 468-00-20Viber
Контейнер харчовий Elit №1 (1.8 л) з ручками, що защіпаються, щільно закривається, не протікає і легко поміщається в сумці. За допомогою судків Elit легко організувати простір у шафах і холодильнику заощадивши місце за рахунок встановлення одного на інший. Також підходить для зберігання продуктів у холодильнику та заморожування без втрати корисних мікроелементів.
Судок виготовлений з екологічної сировини, не виділяє шкідливі елементи, відповідає європейським стандартам якості ISO 9001. Взаємодіє з харчовими продуктами, не змінюючи їх смакові якості і не впливаючи на аромат.
У контейнерах Elit №1 (1.8 л) можна зберігати та переносити:
- фрукти
- овочі
- зелень
- сипкі
- готові продуті (бутерброди, салати, другі страви)
- побутові дрібниці
Особливості контейнера Elit №1 (1.8 л):
- герметична кришка із засувками
- підходить для розігріву в мікрохвильовій печі
- контейнер не розтріскується та не деформується
- прозорі стінки для швидкого пошуку продуктів
Контейнери Elit №1 (1.8 л) підходять для використання в:
- побуті
- ресторанах, їдалень, кафе
- магазинах
- аптеках
- швейних майстерень
- офісах
- складах
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 1800 л |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 80 мм |
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 48 ₴

