
Таз для фруктів "Ал-Пластик" в асортименті кольорів 250мм*250мм*105мм, 3.5 л.
34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- Немає в наявності
- Код: 123982
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Таз для фруктів 3.5 л Ал-Пластик призначений для використання в побуті, в місцях громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні), в магазинах, на складах.
Пластикова миска підходить для приготування салатів, м'ясних та рибних страв, засолювання овочів. Також у ній зручно мити та зберігати овочі та фрукти.
Виготовлений таз із міцного, легкого та барвистого пластику, стійка до вологи та механічних пошкоджень. Підходить для контактування з харчовими продуктами, миття в посудомийній машині та використання в мікрохвильовій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Об`єм | 3.5 л |
| Діаметр миски | 25 см |
| Довжина миски | 25 см |
| Ширина миски | 25 см |
| Висота миски | 10.5 см |
| Кришка | не передбачена |
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴

