
Таз для фруктів "Ал-Пластик" в асортименті кольорів 350мм*350мм*146мм, 9 л.
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 108840
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Таз для фруктів 9 л Ал-Пластик призначений для використання в побуті, в місцях громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні), в магазинах, на складах.
Пластикова миска підходить для приготування салатів, м'ясних та рибних страв, засолювання овочів. Також у ній зручно мити та зберігати овочі та фрукти.
Виготовлений таз із міцного, легкого та барвистого пластику, стійка до вологи та механічних пошкоджень. Підходить для контактування з харчовими продуктами, миття в посудомийній машині та використання в мікрохвильовій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип посуду | Миска |
| Об`єм | 9 |
| Кришка | не передбачена |
| Материал миски | Пластик |
| Диаметр миски | 35 см |
| Длина миски | 35 см |
| Ширина миски | 35 см |
| Висота миски | 14.6 см |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴

