
Губка банна ТМ Frau Tau "Активний догляд" масажна, 1 шт.
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- Немає в наявності
- Код: 126170
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Губка лазнева ТМ Frau Tau "Активний догляд" масажна чудово очищує шкіру від ороговілого шару та легко масажує.
Аксесуар зроблений з міцного, гіпоалергенного та приємного на дотик матеріалу, який не дряпає шкіру. Губка створює рясну піну, вбирає достатню кількість вологи та швидко сохне після використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Колір | Білий |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 55 мм |
| Виробник | Frau Tau |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

