
Губка банна ТМ Frau Tau "СПА Ефект" масажна, 1 шт.
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- Немає в наявності
- Код: 126717
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Губка масажна банна "Спа ефект" - виготовлена з пінополіуретан і має 3-D поверхню. Пінополіуретан (поролон) є безпечним та випробуваним матеріалом. Він не містить речовин, що викликають алергію, не пліснявіє. Поролон є гігієнічним та безпечним для здоров'я людини. А завдяки 3-D поверхні губки створюється густа піна, яка допомагає заощаджувати миючий засіб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Виробник | Frau Tau |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴

