Губка виготовлена з пінополіуретану з масажною поверхнею. Розміри: 133х90х40 мм (+-5%)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | М'яка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 40 мм |
| Виробник | Perfetto |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 ₴


