Жіноча банна губка виготовлена з пінополіуретану.
Розміри: 150х100х50 мм (+-5%)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Виробник | Happy House |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴


