Губки для миття посуду з піноефектом (суперпіна). Губка виготовлена з пінополіуретану та абразивної фібри для побутових потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Для посуду |
| Матеріал виготовлення | Пінополіуретан, Абразив |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 35 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Виробник | PROdom |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴


