
Лампа світлодіодна Efficient Led E27 3W, 1 шт.
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- В наявності
- Код: 132531
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа VARGO V-110521 призначена переважно для побутового користування: в люстрах і світильниках. Її потужність становить 5 Вт, проте за рівнем фактичної освітленості вона еквівалентна традиційній лампочці на 50 Вт.
Колірна температура світіння — 4000 К, світловий потік становить 475 лм. Тип цоколя — Е27, тип колби — С37. Термін експлуатації лампи оцінюється на 50 000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність | 3 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 65 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 85 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Кут свічення | 360 град. |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

