
Набір новорічних іграшок на ялинку різнокольорові кульки з декоративним покриттям, 6 шт
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- В наявності
- Код: 132852
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір новорічних ялинкових кульок різнокольорові ефектним рельєфним декоративним покриттям стане яскравою прикрасою святкової ялинки. Поверхня кульок красиво переливається та відбиває світло гірлянд, створюючи атмосферу розкоші та затишку.
Іграшки легкі, міцні та безпечні у використанні. Підійдуть для декорування ялинки вдома, в офісі, у вітринах магазинів або для фотозон.
Кількість у наборі: 6 штук.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 6 см |
| Діаметр | 6 см |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 6 см |
| Висота | 6 см |
| Кількість | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

