
Губка банна Smooth з масажним слоєм 1шт
10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- В наявності
- Код: 133204
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губка банна фігурна "Smooth" з масажним шаром PROdom. Розмір: 40 мм * 85 мм * 140 мм.
Склад: пінополіуретан.
Склад: пінополіуретан.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Колір | Синій |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 40 мм |
| Виробник | PROdom |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴

