
Губка лазнева Stella фігурна з масажним шаром, 1 шт.
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- В наявності
- Код: 133201
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губка лазнева Stella фігурна з масажним шаром.
Розміри: висота 45 мм, ширина 90 мм, довжина 155 мм +-5 мм
Склад: пінополіуретан.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 45 мм |
| Виробник | Stella |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴

