
Пластикова мильниця-футляр в асортименті кольорів, 1 шт.
7 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- В наявності
- Код: 124195
+380 (97) 305-30-05
основной- +380 (96) 468-00-20Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мильниця- контейнер для мила — простий і необхідний предмет повсякденного побуту. Виріб виготовлений із високоякісного пластику. Не має запаху, добре миється. Ергономічна овальна форма. На внутрішній поверхні дна мильниці є ребра, які перешкоджають розмоканню мила в залишках води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мильниці | Дорожня |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 5 мм |
| Виробник | МАГІЯПЛАСТ |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 ₴

